"Zostańcie w Zawierciu" 2017 - nowy cykl artykułów ukazujący historie zwycięzców konkursu

A A A

Strona główna » Strefa uczestnika » Laureaci » "Zostańcie w Zawierciu" 2017 - nowy cykl artykułów ukazujący historie zwycięzców konkursu

Mieszkają w Zawierciu lub najbliższej okolicy. Uczęszczają do tutejszych szkół. Tutaj żyją, mają rodzinę, przyjaciół i znajomych. Swój wolny czas starają się spędzać korzystając z możliwości i atrakcji, które oferuje najbliższa okolica. Ale czy warto zostać w Zawierciu? W mieście liczącym około 50 000 mieszkańców, z których wielu nie ma pracy lub możliwości, aby wykonywać swoją wyuczoną i często wymarzoną profesję?

Centrum Inicjatyw Lokalnych oraz Zawierciańskie Forum Pracodawców będąc organizatorami konkursu „Zostańcie w Zawierciu” pragną przekonać, że młody człowiek naprawdę ma szansę mieszkać w mniejszym mieście, być wykształcony i spełniać się zawodowo. Nie jest skazany na wykonywanie przypadkowego zawodu, ale podjąć może pracę, o której marzy, aby przekonać się, czy będzie wierny swoim marzeniom, czy też ulegną one zmianie. To także okazja dla pracodawców, aby docenili młodych, wykształconych i pełnych pasji mieszkańców naszego powiatu, dzieląc się z nimi swoimi wiedzą i doświadczeniem.

„Zostańcie w Zawierciu”, bo tutaj możecie wykonywać zawody florysty, weterynarza, policjanta, prawnika. Laureatami tegorocznej edycji wspomnianego konkursu zostali Joanna, Weronika, Adrian oraz Sandra. Odbyli miesięczne płatne praktyki wakacyjne w wybranych przez siebie firmach, działających na terenie powiatu zawierciańskiego. Organizatorzy konkursu ufundowali dla każdego zwycięzcy stypendium  w wysokości minimum 500 zł.

Czy po odbytych praktykach powiedzą: „zostanę”? Zapraszamy do śledzenia cyklu artykułów „Zostańcie w Zawierciu” – historie Laureatów, podczas których dowiemy się jak przebiegały praktyki zawodowe finalistów konkursu, jakie są ich wrażenia, spostrzeżenia oraz refleksje. 

Strona głównaDrukujPDF