"Zostańcie w Zawierciu" 2018 - kolejny cykl o tym, jak młodzież podbija zawierciański rynek pracy

A A A

Strona główna » Strefa uczestnika » Laureaci » "Zostańcie w Zawierciu" 2018 - kolejny cykl o tym, jak młodzież podbija zawierciański rynek pracy

Organizatorzy podczas wizyt u stażodawców

Nic nie wywiera tak wielkiego wpływu na odbiorcę, jak przedstawienie budującego przykładu. Centrum Inicjatyw Lokalnych i Zawierciańskie Forum Pracodawców, zachęcają młodzież do rozwijania się w Zawierciu, umożliwiając odbycie płatnego stażu na stanowisku pracy, który sama wybrała. Wszystko to za sprawą  konkursu „Zostańcie w Zawierciu”, który umożliwia młodym ludziom postawić pierwsze kroki w wymarzonym zawodzie.

Przedstawiamy Wam sylwetki osób, które w ramach konkursu odbyły płatne praktyki  po to, abyście mogli zobaczyć, że w Zawierciu można realizować się zawodowo, spełniać swoje pasje i marzenia.

Laureaci tegorocznej edycji konkursu mogli zobaczyć, jak „od kuchni” wygląda ich wymarzony zawód, sprawdzić się na wybranym stanowisku i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Oczywiście, każdy z laureatów podjął staż na wskazanym przez siebie stanowisku.  Dzięki uprzejmości zawierciańskich pracodawców, młodzi ludzie mogli odbyć praktyki w kancelarii radcy prawnego, w biurze rachunkowym, w biurze architektonicznym, czy w centrum  edukacyjno-terapeutycznym.

Konkurs „Zostańcie w Zawierciu” organizowany przez Centrum Inicjatyw Lokalnych i Zawierciańskie Forum Pracodawców ma pomóc zarówno młodym, ambitnym ludziom, jak i pracodawcom poszukującym kreatywnych pracowników. Chcemy udowodnić, że Zawiercie to miasto z ogromnym potencjałem i możliwościami, w którym można realizować się zawodowo. Chcemy także, aby pracodawcy zobaczyli, że potencjał, który drzemie w młodych ludziach jest ogromny i warto w nich zainwestować.

Jeśli myślisz o tym, aby spróbować swoich sił w wymarzonym zawodzie i móc podjąć pracę w miejscu swojego zamieszkania, zgłoś się do przyszłorocznej edycji konkursu „Zostańcie w Zawierciu”.  Niech przedstawione przez nas historie, prezentujące laureatów konkursu, staną się dla Ciebie wzorem do naśladowania. 

Organizatorzy podczas wizyt u stażodawców
Strona głównaDrukujPDF